Miłośnicy gier komputerowych spędzają zwykle wiele godzin przy komputerze i konsoli. Poświęcanie czasu temu ciekawemu hobby stanowi jeszcze większą frajdę, gdy gracz prowadzi rozgrywki w komfortowych warunkach. Najprostszym sposobem stworzenia wygodnego miejsca do gier jest zakupienie dobrej jakości fotela gamingowego.

Fotele dla graczy są zaprojektowane z myślą o osobach, które często i przeważnie przez długi czas pozostają w pozycji siedzącej, która obciąża kręgosłup, co może powodować zmęczenie, a nawet ból karku czy pleców. Fotel dla gracza, niezależnie od jego ceny, posiada zawsze szereg rozwiązań, które odciążają część szyjną i lędźwiową kręgosłupa.

Ergonomiczne oparcie i siedzisko

Fotele gamingowe wyposażone są w odpowiednio wyprofilowane oparcie, które można odchylić nawet o 180 stopni. Funkcja ta umożliwia relaksowanie się w fotelu w pozycji niemal leżącej. Do krzesła dla gracza zwykle też dodawane są poduszki, które mocuje się taśmami do oparcia. Dwie poduszki, jedna w górnej części, a druga w dolnej, blisko siedziska, stanowią dodatkowe podparcie kręgosłupa w czasie rozgrywek.

Fotel gamingowy można bez obaw kupić nastolatkowi, który jeszcze rośnie, ponieważ mebel ma regulowaną wysokość siedziska, jak również regulowane podłokietniki i zawsze może zostać dopasowany do wzrostu.

Nie tylko do gier

Chociaż fotele gamingowe są projektowane z myślą o graczach komputerowych i głównie im dedykowane, to ich zastosowanie nie ogranicza się do użytkowania w czasie gier. Wygodny i ergonomiczny fotel dla gracza z powodzeniem sprawdzi się przy pracy biurowej, nauce czy po prostu częstym przeglądaniu stron internetowych.

Fotele dla graczy ze względu na wiele udogodnień są wybierane nie tylko przez pasjonatów gier. Przesądza o tym nie tylko odchylane oparcie i regulowana wysokość siedziska, ale także mechanizm obrotowy fotela, wyposażenie go w nierysujące podłogi i cicho przemieszczające się kółka oraz wysoka estetyka wykonania.

Funkcjonalny i designerski

Nowoczesny fotel dla gracza to nie tylko gwarancja komfortu i relaksu. Wiele modeli krzeseł gamingowych to również udane połączenie funkcjonalności i ciekawego designu. Fotele dedykowane graczom są zwykle tapicerowane wysokogatunkową skórą ekologiczną lub przepuszczającą powietrze tkaniną, które występują w ciekawych zestawieniach kolorystycznych. Może to być na przykład połączenie czerni z kontrastującymi czerwonymi lub białymi akcentami. Fotele gamingowe wyróżniają się ponadto estetycznym kształtem oparcia i podłokietników oraz dopracowaniem detali, takich jak kółka czy bardzo efektownie prezentujące się poduszki.

Zapoznaj się z ofertą na http://sklep.akord.net.pl/pl/87-fotele-gamingowe